Alanya kamery na żywo

Wszyscy, którzy zakochali się w Turcji, nie mogą się doczekać chwili, kiedy znowu pojadą tam na wakacje. Atmosfera, której tam doświadczyli jest tak niesamowita, że przez cały czas myślą o tym, jak jest obecnie w Turcji. Jaka jest pogoda w Turcji, co teraz dzieje się nad morzem, jak wygląda plaża. Wszyscy, zakochani w Turcji wiedzą dokładnie jak to jest. I te osoby najczęściej szukają kamer, które pozwolą im popatrzeć na to, co aktualnie dzieje się w Alanyi.

Kamery online w Alanyi

Wystarczy chwilę poszukać, by znaleźć kamery nadające obraz na żywo. Co prawda w Alanyi nie ma zbyt wielu takich kamer. W porównaniu do wielu Polskich miast, można powiedzieć, że w Alanyi to prawie nie ma kamer online. Oczywiście jest to daleko idące uproszczenie, gdyż można znaleźć takie kamery nawet na YouTube. Kamery, które nadają obraz przez całą dobę.

Kamera online na żywo z plaży w Alanyi

Wadą takich kamer jest fakt, że bardzo często stają się niedostępne. Działają tylko po kilka dni lub godzin. Ale na ich miejsce po jakimś czasie pojawiają się nowe kamery i można na nowo cieszyć się widokiem siedząc w domowym zaciszu.

W miarę pewne kamery działają przy hotelach i służą jako ich reklama. To ciekawe rozwiązanie, gdyż szukając hotelu na wakacje, można przekonać się od razu, jaki jest z niego widok. Trochę szkoda, że więcej hoteli nie decyduje się na takie rozwiązanie. Może jednak w przyszłości to się zmieni i będzie więcej kamer? Zobaczymy.

Nie ma lepszego substytutu wakacji w Turcji niż usiąść ze szklaneczką tureckiej herbaty przed komputerem, wejść na naszą stronę i włączyć transmisję na żywo z kamery zamontowanej na plaży w Alanyi. Nawet zimowa pogoda, mała ilość słońca, niewielkie fale sprawiają, że czujemy się lepiej. Zwłaszcza, jeśli możemy popatrzeć na miejsce, które doskonale znamy z wakacji. A na tej plaży, pewnie chociaż raz byliście, odpoczywając w Alanyi.