Wędkowanie w Turcji na wakacjach

Nie każdy jadąc na wakacje do Turcji jedzie tam dlatego, że chce leżeć na plaży. Są sytuacje, w której na wakacje jedziemy z całą rodziną, gdzie każdy ma inne wymagania dotyczące odpoczynku. Żona chce leżeć na plaży i się opalać. Starszy syn ma ochotę pływać w morzu i chodzić na dyskoteki. Młodsza córka lub za to delfiny i chciałaby wybrać się do delfinarium. Za to głowa rodziny lubi wędkować. Wybrali się na wakacje do Turcji i co teraz? Dobra wiadomość jest taka, że każdy może robić na wakacjach to, co lubi najbardziej.

Wakacje w Alanyi

Będąc na wakacjach w Alanyi (lub okolicach), bez problemu każdy może zrealizować swoje wakacyjne plany. Żona może opalać leżąc na plaży, syn może pływać i chodzić na dyskoteki. Córka bez problemu zobaczy delfiny. Wystarczy tylko wybrać odpowiednie wycieczki fakultatywne i już można spędzać wakacje tak jak lubimy. Oczywiście nikt nie zapomina o ojcu. On może bez problemu oddać się swojej pasji, czyli łowieniu ryb i może to robić będąc na wakacjach.

Łowienie ryb w Turcji

Może z powodzeniem łowić z morskiego brzegu. Wystarczy tylko, że będzie miał sprzęt i już. Nie potrzebuje żadnych pozwoleń aby łowić. Może to robić niemal wszędzie. Może wychodzić przed świtem i ustawiać się w miejscu, w którym spodziewa się coś złowić. I przy odrobinie szczęścia, będzie wracać ze złowionymi rybami.

Ale nie jest skazany na łowienie z brzegu. Może łowić na morzu, z łodzi. Wystarczy tylko, że zdecyduje się na wycieczkę fakultatywną łowienie ryb. Kupi ją w tym samym biurze, gdzie kupił wcześniej wycieczkę do delfinarium. I nie musi mieć nawet sprzętu wędkarskiego. Wszystko będzie czekało na niego na pokładzie. Wędki, haczyki, żyłki, odpowiednia przynęta. Cały sprzęt będzie gotowy, wystarczy tylko łowić. Zostanie on odebrany z hotelu, zabrany na statek i po połowach zostanie odwieziony z powrotem do hotelu. Łowienie ryb z łodzi na morzu to świetna rozrywka. Docenią ją prawdziwi miłośnicy łowienia.