Dlaczego warto zdecydować się na rejs statkiem w wakacje?

Wakacje zaplanowane i wykupione. Postanowione, że jedziemy tym razem do Turcji. Wspaniała perspektywa. Słońce, plaża i sporo rozrywek. I to takich rozrywek, jakich trudno szukać w kraju. Weźmy na przykład rejs statkiem. Nad naszym pięknym, polskim morzem można sobie taki rejs wykupić. Najczęściej trwa on maksymalnie godzinę. Wszyscy siedzą na statku, nie jest zbyt gorąco i nie ma zbyt wielu atrakcji. To może być przyjemne, ale na pewno nie jest emocjonujące. Więc kto, chciałby, będąc na wakacjach za granicą, zdecydować się na rejs statkiem?

Rejs statkiem w Turcji

Na wakacjach w Turcji na rejs statkiem zdecyduje się każdy. No dobrze, prawie każdy. Są ludzie, którzy nie lubią pływać i ciężko ich namawiać na to, by zdecydowali się wypłynąć w morze dla przyjemności. Ale dla reszty będzie to prawdziwa przygoda. Przygoda z gatunku tych bezpiecznych, ale pasjonujących i niezapomnianych. Rejs statkiem w Turcji to zupełnie coś innego, niż rejs statkiem w Kołobrzegu, czy innej nadmorskiej miejscowości.

Rejs statkiem w wakacje

Co przemawia za tym, aby będąc na wakacjach w Turcji zdecydować się na rejs? Rejs klasycznym statkiem, albo rejs statkiem pirackim? To proste. Przemawia za tym wiele, gdyż całość jest przygotowana tak, aby dobrze się bawić i wypoczywać. Najważniejsze punkty przykładowego rejsu statkiem:

  • Odbiór z hotelu. Czyli nie musimy się martwić tym jak dotrzemy na statek. Zostajemy odebrani spod drzwi hotelu i dostarczeni do portu. Później oczywiście zostaniemy dostarczeni z powrotem do hotelu.
  • Rejs po gładkim i błękitnym morzu. Możliwość oglądania zabytków i ciekawych widoków od strony morza.
  • Przerwy na pływanie w morzu. Statek cumuje i można wyskakiwać za burtę i cieszyć się czystą i ciepłą kąpielą w morzu. To naprawdę wielka atrakcja zarówno dla dorosłych, młodzieży jak i dzieci. Taki rejs może być rodzinną przygodą i nikt nie będzie się nudził.
  • Opalanie się na pokładzie statku. Nic nie może się równać z morską opalenizną. Leżenie na pokładzie statku i opalanie się jest bardzo przyjemne.
  • Obiad na pokładzie. Co bardzo ważne obiad jest wliczony w cenę.
  • Cena jest niezwykle korzystna. Jest porównywalna do ceny godzinnego rejsu w Polsce. Trwa znacznie dłużej.

Jak więc widać wakacyjny rejs to wspaniała sprawa. Taka aktywność cieszy się ogromnym powodzeniem. Zresztą można przekonać się o tym osobiście, wystarczy zarezerwować wycieczkę statkiem pirackim na stronie: alanyaonline.pl i już. Można odpoczywać.