Rejs statkiem po Morzu Śródziemnym

Nie ma chyba bardziej romantycznej przygody od rejsu statkiem po Morzu Śródziemnym. Każdy chciałby tego doświadczyć i sprawdzić jak to jest. Taka przygoda wydaje się być niemal nierealna i bardzo trudna do zrealizowania. Na szczęście tak nie jest w rzeczywistości. Rejs statkiem po Morzu Śródziemnym to marzenie, które można bardzo łatwo i w miarę tanio, zrealizować. Jest oczywiście jeden warunek. Tym warunkiem są wakacje w Turcji.

Wyruszamy nie z portu lecz z hotelu

Będąc na wakacjach w Turcji powinniśmy zdecydować się na taką przygodę. I każdy może się na nią zdecydować. Wystarczy tylko zarezerwować w tym biurze podróży rejs statkiem pirackim i… to wszystko. Przygoda będzie naszym udziałem. I co najlepsze, cała przygoda zaczyna się pod drzwiami hotelu. O umówionej godzinie pod hotel podjeżdżają kierowcy, którzy zawożą spragnionych przygody turystów do portu. Tutaj wszyscy przechodzą na statek piracki i przygoda zaczyna się naprawdę.

Oczywiście jest to wakacyjny rejs po Morzu Śródziemnym i trwa on tylko kilka godzin. Jednak przez te kilka godzin możemy zobaczyć piękną linię nadbrzeża, port w Alanyi, jaskinie i piękne plaże. Można też pływać w cudownie ciepłych i czystych wodach Morza Śródziemnego. Można też opalać się na pokładzie statku. Czyli można robić to, co w wakacje powinno się robić. Można wypoczywać i ładować akumulatory.

Po pewnym czasie czeka na nas obiad, który zjemy na pokładzie statku. Zobaczcie jak to brzmi, obiad na pokładzie statku. Czyż to nie piękna wizja? Najlepsze jest to, że w rzeczywistości jest jeszcze lepiej niż można sobie to wyobrazić. Taki rejs to niezapomniana przygoda, którą każdy będzie chciał przeżyć i będzie się nią mógł później chwalić swoim znajomym.

Kiedy najlepiej udać się na rejs statkiem?

Wszystko zależy od tego, kiedy mamy na to ochotę. Rejsy statkiem odbywają się siedem dni w tygodniu. Więc jeśli przyjdzie nam ochota na przeżycie niesamowitej przygody. Jeśli zechcemy żeglować po Morzu Śródziemnym, to będąc na wakacjach w Turcji, możemy zrobić to w każdej chwili.