Alanya miejscem dla lubiących imprezować

Wakacje w Turcji mogą kojarzyć się tylko z opalaniem, pływaniem w morzu lub basenie, zwiedzaniem. Alanya to doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi, osób starszych, ale także dla młodzieży. Zdziwieni? Jeżeli wydaje się wam, że Alanya nie ma nic do zaoferowania młodym ludziom, to jesteście w błędzie. Alanya to wspaniałe miejsce na wakacje niezależnie od tego ile masz lat i co lubisz robić. Alanya może pochwalić się wieloma atrakcjami dla każdego. Jeżeli czujecie się na siłach, warto poznać jej nocne oblicze. Jest wspaniałe.

Życie nocne w Alanyi

Luz, radość, odpoczynek, masa wolnego czasu. Tak zaczynają się wspaniałe wakacje. Opalanie i pływanie w ciepłym morzu to coś, co można robić w dzień. Odpoczywać na leżaku pijąc chłodne napoje i zbierając siły. Na co? Na nocne przeżycia. Nocne życie w Alanyi jest pełne atrakcji i niespodzianek.

Fani dyskotek i klubów muzycznych będą zachwyceni, kiedy poznają bogatą ofertę tego niesamowitego, tureckiego miasta. Jest tutaj masa klubów, do których co noc przybywają turyści i doskonale się bawią. Wszystko jest na bardzo wysokim poziomie i zabawa jest niesamowita. Warto jednak wiedzieć, że przed północą kluby świecą pustkami. Prawdziwa zabawa zaczyna się po północy i rozkręca się dwie godziny później. Wtedy w klubach jest najwięcej osób i sporo się dzieje.

Najpopularniejsze dyskoteki w Alanyi

Jeżeli chodzi o dyskoteki, Alanya jest prawdziwą mekką imprezowiczów. Kilku poziomowe dyskoteki nikogo nie zaskakują, są czymś oczywistym. Różne rodzaje muzyki, tańce w pianie, wspaniałe drinki to buduje atmosferę. Dyskotek jest cała masa, co chwilę otwierają się też nowe. Swoje przygody z życiem nocnym warto zacząć od najbardziej znanych miejsc, czyli:

  • Havana Beach Club,
  • The Doors,
  • Havana Club,
  • Crazy Horse,
  • Palm Beach,
  • Summer Garden.

Wszyscy, którzy szukają czegoś jeszcze bardziej spektakularnego powinni wybrać się na dyskotekę na pokładzie statku. Tak, dyskoteka na statku, to coś, czego długo nie zapomnicie. I warto się chociaż raz na nią zdecydować. Można poznać wiele świetnych osób i doskonale bawić się do białego rana. A rano iść na plażę, położyć się pod parasolem i przygotowywać do kolejnego wieczoru.