Ile kosztuje lot balonem?

Wybieracie się na wakacje i macie zamiast poświęcić trochę czasu na wycieczki fakultatywne. Wiele dobrego słyszeliście o Kapadocji i locie balonem. Jest to kuszące, ale nie wiecie ile kosztuje lot balonem. Więc szukacie odpowiednich informacji i zazwyczaj trafiacie na różne ceny. To może być odrobinę deprymujące. Jednak tutaj znajdziecie dokładną cenę i dowiecie się jaki jest dokładny koszt lotu balonem w Kapadocji.

Atrakcje Kapadocji w zasięgu ręki

Będąc na wakacjach w Turcji musicie zobaczyć piękną i niepowtarzalną Kapadocję. Co do tego nie ma dwóch zdań. Nawet jeśli już raz, czy dwa razy tam byliście, to nie odmówicie sobie możliwości ponownego odwiedzenia tego cudownego zakątku. To prawdziwy raj dla turystów lubiących niepowtarzalne widoki i chcących zrobić wakacyjne zdjęcia, których wszyscy będą zazdrościli.

Warto się wybrać na wycieczkę fakultatywną do Kapadocji, zwłaszcza jeśli jeszcze nie lecieliście balonem. Lot balonem nad Kapadocją zapiera dech w piersiach. Można oczywiście starać się go opisać, ale nawet najlepszy opis czy najlepszy film nie odda wrażeń jakie czekają na turystę w gondoli balonu. Cudowny wschód słońca, olśniewające widoki i kolorowe balony unoszące się w koło. To naprawdę niezapomniany i majestatyczny widok. Warto zdecydować się na taki wakacyjny lot balonem. Koszt takiej przyjemności jest do zaakceptowania.

Ile kosztuje lot balonem w Kapadocji?

Aby zakosztować przyjemności lotu balonem musimy dostać się na miejsce. Czyli należy dotrzeć do Kapadocji i znaleźć miejsce, z którego odlatują balony. Można to oczywiście zrobić na własną rękę, ale nie ma to większego sensu. Dlaczego? Koszt indywidualnego dotarcia na miejsce będzie znacznie wyższy niż koszt zorganizowanej wycieczki. No i wybierając zorganizowaną wycieczkę, cały czas jesteśmy na wakacjach i nie musimy obawiać się tego, że zabłądzimy lub nie będziemy mogli jechać bo zbyt obfitej kolacji 😉

Korzystając z oferty lokalnego biura podróży można jechać do Kapadocji na dwudniową lub trzydniową wycieczkę. W drugim dniu wycieczki zazwyczaj odbywa się lot balonem. Koszt lotu balonem zaczyna się od 140 euro. Jeśli jednak skorzystamy z oferty sprawdzonego biura podróży, to za sam lot balonem zapłacimy mniej. Jeśli zdecydujecie się na dwudniową wycieczkę do Kapadocji, lub na trzydniową wycieczkę do Kapadocji za lot balonem zapłacicie jedyne 125 euro. Jest to bardzo opłacalne i wygodne rozwiązanie. I warto się na nie zdecydować. To na prawdę się opłaca. Widoki są niesamowite i niezapomniane.