Skąd jest najbliżej do Pamukkale?

Wybierając się na wakacje do Turcji część turystów pragnie tylko błogiego wypoczynku na słonecznej plaży i kąpieli w ciepłym morzu. Część woli nie wychodzić z hotelu, gdyż tam ma wszystko, co jest niezbędne do wypoczynku. Ale są tacy turyści, którzy uwielbiają zwiedzanie, podróże i poznawanie nowych miejsc. Dla nich Turcja, to prawdziwa ziemia obiecana. Chcą zwiedzić wszystko, co tylko możliwe. Pamukkale, Kapadocję, Alanye i inne miejsca. Dlatego bardzo często chcą wybrać takie miejsce na wakacje, z którego łatwo będzie dotrzeć do tych wszystkich atrakcji.

Skąd najbliżej do Pamukkale?

Cóż, jeśli chodzi o Pamukkale to sprawa wygląda następująco. Najlepiej jest się tam wybrać autokarem. Więc tak naprawdę odległość ma drugorzędne znacznie. Bez problemu pojedziemy na wycieczkę do Pamukkale z Alanyi, Side czy innej turystycznej miejscowości. Korzystając z oferty biura Alanya Online możemy jechać na ekspresową wycieczkę do Pamukkale. Ekspresową, czyli bez postojów w sklepach. Wyjedziemy na wycieczkę nad ranem i na miejscu będziemy w okolicach godziny 9. Natomiast w hotelu będziemy między godziną 19 a 20 w zależności od tego, gdzie znajduje się nasz hotel.

To bardzo wygodne rozwiązanie. Wsiadamy do autobusu i od razu zapadamy w kojący sen, wszak jest jeszcze ciemno i można z powodzeniem spać. Na miejscu jesteśmy o przyzwoitej porze i bez problemu zwiedzamy wszystkie atrakcje. Możemy robić to, na co mamy ochotę. Nie musimy się martwić tym, że trzeba prowadzić samochód w drodze powrotnej. Jesteśmy wożeni i to jest niesamowite. Na dodatek atmosfera podczas takiej wycieczki jest niesamowita. Warto się o tym przekonać.

Ile km z Side do Pamukkale?

Planując wycieczkę do Pamukkale niektórzy chcą wiedzieć jak długa droga jest do przebycia. Ile kilometrów trzeba pokonać, aby dotrzeć do Pamukkale. Ile jest kilometrów z Side do Pamukkale? Ile jest kilometrów z Alanyi do Pamukkale? To nie są jakieś niebotyczne odległości. Jednak są liczone nie w dziesiątkach, ale w setkach kilometrów. W dobie map Google można to łatwo sprawdzić. Wszyscy, którzy chcą znać te odległości bez dodatkowych poszukiwań, poniżej znajdą odpowiedź:

  • Z Side do Pamukkale jest 310 km i czas trwania podróży wynosi około 4 godziny.
  • Z Alanyi do Pamukkale jest 370 km i czas trwania podróży wynosi około 5 godzin.

Czy to dużo, czy to mało sami zdecydujcie. Na pewno warto wybrać się na taką wycieczkę. To wspaniała przygoda.