Turkler spokojne miejsce na wakacje

Turystyka w Turcji rozwija się bardzo prężnie. Z roku na rok pojawia się coraz więcej ofert wypoczynku i to nie tylko w najbardziej znanych turystycznych regionach i dużych miejscowościach takich jak Alanya, Fethie, Side. Także mniejsze miejscowości, które leżą w pobliżu dużych centrów turystycznych, mają swoją ofertę dla turystów. Jednym z takich miejsc, które zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością wśród turystów jest miejscowość Turkler (Türkler)

Hotele w Turkler

Baza hotelowa w Turkler jest bardzo różnorodna i każdy znajdzie coś dla siebie. Są tutaj małe, niemal butikowe hotele, w których można miło spędzać czas. Hotele rodzinne, prowadzone przez rodowitych Turków. Są też znane, bardzo luksusowe, sieciowe hotele. Które mają po kilka basenów i bardzo rozbudowaną infrastrukturę. Więc każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Na dodatek, ceny w tych hotelach bywają niższe niż ceny w miejscowościach typowo turystycznych. Więc szukając miejsca na wakacje w Turcji warto zastanowić się nad wakacjami właśnie w Turkler.

Dlaczego warto zatrzymać się w Turkler?

Jak już wspomnieliśmy, Turkler to małe miasto w Turcji. Położone jest one na wybrzeżu Morza Śródziemnego w prowincji Antalya. Od centrum Alanyi dzieli je 18 kilometrów. Miasto Turkler liczy nieco ponad 25 tysięcy mieszkańców. Coraz intensywniej rozwija się w nim turystyka. Usługi turystyczne stanowią jedną z głównych gałęzi gospodarki tego miasta. Oprócz tego rozwija się tutaj też budownictwo. Co bezpośrednio wynika właśnie z faktu, że miasto rozwija się turystycznie. Powstają, bowiem nowe hotele, ale i osiedla mieszkaniowe. Wszystko przygotowywane jest na potrzeby turystów.

Bez problemu można jechać z Turkler na wszystkie wycieczki fakultatywne i to bez dodatkowej opłaty. Nie ma też problemu z dotarciem na pobliskie plaże, czy na plaże do Alanyi. Miejscowość ta jest doskonałym miejscem na to, by w miłym otoczeniu spędzić wakacje. Z racji tego, że jest oddalona od Alanyi, ceny wypoczynku bywają niższe, gdyż to przyciąga wypoczywających. Więc jeśli szukacie spokojnego miejsca na wakacje w Turcji, miejscowość Turkler może okazać się idealnym wyborem.