Wycieczki jednodniowe Alanya

Wybierając się na wakacje do Turcji często mamy opracowaną wizję wypoczynku. Spanie do południa, dobre śniadanie, opalanie, kąpiele w morzu, imprezy. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby realizować swój wakacyjny plan. Czasem jednak warto wprowadzić niewielkie zmiany. I wybrać się na jakieś wycieczki.

Po co jeździć na wycieczki fakultatywne?

Ktoś może się zapytać, po ci jeździć na wycieczki fakultatywne? Jaki jest tego cel? Czy warto poświęcić swój czas na takie wycieczki? Odpowiedź jest bardzo prosta. Oczywiście, że warto. Krótkie wycieczki fakultatywne pozwolą nam odpocząć, zmienić rutynę dnia, zobaczyć coś nowego, lepiej poznać Turcję. Dzięki wycieczkom możemy nie tylko zobaczyć wiele ciekawych miejsc, ale także zrobić masę interesujących zdjęć i nakręcić ciekawe filmy, którymi można się później dzielić ze znajomymi i rodziną. Takie krótkie wycieczki, to bardzo często masa adrenaliny i świetne przygody.

Ale ja nie przepadam za zwiedzaniem. Więc czy wycieczki fakultatywne są dla mnie?

Wycieczki jednodniowe Alanya to nie jest jeden rodzaj wypoczynku. Każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnik zwiedzania, fan zabytków będzie zachwycony, wybierając się na wycieczkę K.A.S, na której zobaczy antyczne zabytki i największe atrakcje regionu.

Ale ktoś, kto woli błogie lenistwo, wspaniały wypoczynek w pobliżu ciepłego morza i długie godziny opalania, z chęcią wybierze się na wycieczkę Rejs statkiem pirackim. Co takiego wspaniałego ma ta wycieczka, czego nie można doświadczyć na plaży?

  • Można się opalać na pokładzie statku. Opalanie jest znacznie skuteczniejsze, niż w przypadku opalania nad basenem czy na plaży, gdyż słońce jeszcze lepiej operuje. Odbija się od powierzchni wody i lepiej opala.
  • Opalając się na pokładzie statku jest chłodniej. Delikatny wiaterek ochładza całe ciało. I jest bardzo komfortowo.   
  • Można wskoczyć do cudownie ciepłego morza w miejscu, które nie jest dostępne dla tych, którzy są na plaży. Można, bowiem wskoczyć do wody na pełnym morzu. Czy to nie wspaniałe?
  • Można poznać wiele ciekawych osób i spędzić z nimi miłe chwile.
  • Można zjeść posiłek na pokładzie statku znajdującego się na pełnym morzu. Czy to nie wspaniała przygoda?

Jeśli natomiast rejs statkiem to za mało adrenaliny. Można wybrać się na szalony spływ górską rzeką, czyli Rafting. Tutaj emocje są gwarantowane, a adrenalina szczelnie wypełnia żyły. Ta niezapomniana przygoda, to także wycieczka fakultatywna. I jest to jednodniowa wycieczka.

Wolę jednak zadbać o urodę, więc wycieczka fakultatywna…

Jest, jak najbardziej, dla ciebie. Wszyscy, którzy chcą zadbać o swoją urodę, powinni udać się do Hamamu, gdzie poddadzą się wspaniałemu rytuałowi łaźni tureckiej. Wizyta w hammamie, to wspaniałe przygotowanie do opalania. Dzięki tej krótkiej wycieczce zagwarantujemy sobie, że opalenizna, którą mamy zamiar wypracować podczas wakacji, będzie pełniejsza, intensywniejsza i utrzyma się znacznie dłużej. I jest to wycieczka, która nie jest jednodniowa. Wycieczka, która trwa raptem kilka godzin, maksymalnie pół dnia. Pół dnia dla urody, a efekty przez kilka miesięcy się utrzymają. Czy to nie piękne?

Musicie pamiętać, że to nie są jedyne atrakcje, na jakie możecie liczyć decydując się na wycieczki fakultatywne. Tych wycieczek, a co za tym idzie i atrakcji, jest znacznie, ale to znacznie więcej i każdy znajdzie coś dla siebie. Nie ważne, w jaki sposób lubisz spędzać wakacje, na pewno znajdziesz coś dla siebie i dla całej swojej rodziny.