Wycieczki jednodniowe Alanya

Będąc na wakacjach w Turcji, w Alanyi możemy odpoczywać na wiele różnych sposobów. Możemy leżeć nad basenem popijając soki owocowe. Możemy opalać się nad brzegiem morza. Możemy pływać w basenie i morzu. Możemy zwiedzać. I nawet będąc na krótkim, bo np. tygodniowym wypoczynku jesteśmy w stanie wiele zwiedzić. Wystarczy tylko, że zdecydujemy się wybrać na jednodniowe wycieczki. Wycieczki jednodniowe Alanya nie muszą być tylko w najbliższym sąsiedztwie Alanyi, ale o tym za moment.

Lokalne wycieczki jednodniowe Alanya

Oczywiście najlepiej na takie wycieczki wybrać się z lokalnym biurem podróży. Najlepiej takim, w którym mamy obsługę w języku polskim i dobre opinie. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że nasza wycieczka będzie na odpowiednim poziomie. No i cena będzie znacznie niższa niż w przypadku wycieczki kupionej od rezydenta. Jeśli chodzi o obszar Alanyi, to najlepszym biurem podróży jest AlanyaOnline.pl i wszystkie oferty, jakie tutaj zostaną omówione, pochodzą właśnie z tego biura.

Wybrane wycieczki jednodniowe

Od razu należy zaznaczyć, że nie są to wszystkie jednodniowe wycieczki na jakie można się wybrać. W ofercie jest ich znacznie więcej. Tutaj wspomnę tylko o kilku, na które warto się wybrać. Na niektóre wybieram się zawsze, kiedy tylko jestem w Turcji. A to o czymś świadczy.

  • Wycieczka do hamamu. To podstawowa wręcz wycieczka. Każdy, kto przylatuje do Turcji powinien się niezwłocznie udać na taką wycieczkę. Wizyta w hamamie to obowiązek każdego turysty, który chce cieszyć się piękną opalenizną. Opalenizną, która utrzyma się przed długi czas. Więcej o hamamie przeczytacie tutaj. I co najważniejsze, to jest wycieczka półdniowa. I dlatego można się na nią wybrać zaraz po przylocie.
  • Alanya City Tour, to świetna wycieczka dla wszystkich, którzy jeszcze nie zwiedzili Alanyi. Podczas tej jednodniowej wycieczki można zwiedzić całe miasto i okolice. Można zobaczyć miejsca, do których może nigdy by się nie dotarło? Wygodnie, pod opieką przewodnika, z zapewnionym transportem. Tak to można zwiedzać.
  • Pamukkale Express, czyli klasyka wycieczek jednodniowych. Ta wycieczka zabierze wam cały dzień, ale warto. Każdy turysta, chociaż raz powinien być w Pamukkale i zobaczyć wspaniałe tarasy wapienne. Te zapierające dech w piersiach widoki są tego warte. Niesamowite wrażenia gwarantowane.
  • Rejs Statkiem Pirackim – obowiązkowa przygoda dla całej rodziny. Statek to nie tylko doskonała trampolina do skoków do pełnego morza, ale także doskonałe miejsce do opalania i odpoczynku. Warto wybrać się na rejs, by odpocząć od zgiełku miasta i doświadczyć czegoś nowego.

Jak już wspomniałem, to jedynie niewielki wycinek dostępnych wycieczek jednodniowych. Więcej znajdziecie na stronie AlanyaOnline.pl i będziecie mogli je zarezerwować z rabatem. To takie miłe, bo bardzo tureckie.