Trzy najlepsze wycieczki fakultatywne w Turcji

Wakacje to czas beztroski, opalania, morskich kąpieli i wspaniałego jedzenia. Przynajmniej dla niektórych wczasowiczów. Oczywistym jest jednak, że nie wszyscy lubią takie leniwe spędzanie wakacji. Niektórzy szukają na wakacjach adrenaliny. Chcą się bawić i przeżywać niesamowite przygody. Chcę spróbować czegoś nowego, niepowtarzalnego. Czegoś, co da im mocnego, adrenalinowego kopa. Idealnym rozwiązaniem są odpowiednie wycieczki fakultatywne, które warto wykupić.

Intensywne, tureckie wakacje

Będąc na wakacjach w Turcji pewne jest, że można spędzić je tak jak najbardziej lubimy. Każdy, kto lubi mocne wrażenia bez problemu znajdzie odpowiednie wycieczki, które dadzą mu ogromną satysfakcję i masę adrenaliny. Wybraliśmy tylko trzy wycieczki z bogatej oferty wycieczek fakultatywnych. Jest ich znacznie więcej, ale te trzy będą doskonałe na pierwszy tydzień pobytu.

  1. Nocna wycieczka jeepami. Czy może być coś bardziej emocjonującego, od nocnej przejażdżki samochodami terenowymi z nieznanym terenie? Szalona jazda po bezdrożach, nocą, bez świateł. To przemawia do wyobraźni i sprawia, że adrenalina zaczyna mocniej krążyć w żyłach. Jeśli dodamy do tego atrakcje w postaci tańca brzucha i palenia fajki wodnej, to atrakcja zaczyna nabierać jeszcze większych rumieńców. Jeśli interesuje was ta wycieczka, tutaj ją zarezerwujecie.
  2. Kolejną wycieczką będzie quad safari. Tak, znowu jazda po bezdrożach. Ale tym razem na quadach. Trzy godziny jazdy po bezdrożach Alanyi i okolic to niesamowita porcja mocnych wrażeń. Osoby pełnoletnie mogą same prowadzić quada, co dodaje jeszcze pikanterii całej wycieczce. Wyobraźcie sobie to, że sami prowadzicie quada po tureckich bezdrożach. Nie znacie trasy, jedziecie za innymi quadowcami. Wspaniała zabawa, która czeka na was pod tym linkiem.
  3. Trzecia wycieczka fakultatywna powiązana jest z górami, ale nie jest to safari. Jest to dla odmiany rafting, czyli spływ pontonem po rwącej, górskiej rzece. To doskonała wyprawa dla wszystkich, którzy nie boją się zamoczyć. Dla wszystkich lubiących ekstremalne atrakcje. Można ją lepiej poznać pod tym adresem.

Te trzy wycieczki fakultatywne dla fanów mocnych wrażeń do dopiero początek. Turcja ma do zaoferowania dużo więcej ekstremalnych atrakcji. Ale od czegoś trzeba zacząć. Te wycieczki są idealne na początek. Zwłaszcza dla tych, którzy mają do dyspozycji tylko tydzień. Te wycieczki pozwolą na zasmakowanie adrenaliny, ale i pozostawią czas na bardziej leniwy wypoczynek i przychodzenie do siebie po ciężkich, imprezowych wieczorach 😉